2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Prahova
  5. Alte locuri de munca - Baicoi
Postat 22 aprilie 2024

Lacatus sudor (calificat/necalificat)

Localizare

Baicoi

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Sudor calificat/necalificat (Baicoi Prahova)  - cu si fara experienta (asiguram training)

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui lacatus sudor cu sau fara experienta. Experienta in sudura sau munca de lacatus constituie un avantaj.

Compania noastra opereaza in domeniul confectiilor metalice in Baicoi, Prahova. Dorim sa intregim echipa noastra cu un coleg devotat, ambitios si care doreste sa invete lucruri noi.

Responsabilitati

Realizarea atat a sarcinilor de sudura, cat si a celor de lacatuserie in conformitate cu specificatiile tehnice si standardele de calitate.

Utilizarea echipamentelor si a instrumentelor specifice pentru sarcini de lacatuserie si sudurs

Interpretarea planurilor si a desenelor tehnice pentru a efectua lucrari precise si conforme.

Lucrul într-un mediu dinamic si colaborativ pentru a asigura finalizarea proiectelor in termen si conform standardelor de calitate.

Beneficii

Oferim salariu atractiv si instruire profesionala.

Localitate

Baicoi,

Prahova

Prahova, Baicoi
ID: 269047785