2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Timis
  6. Muncitori constructii - Timisoara
Postat 07 mai 2024

Legator de sarcina - Rigger (cu Experienta)

Salariu

7 000 - 11 000 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 45121215

Descriere

Responsabilitatile locului de munca:

  • Inspectarea și pregătirea încărcăturilor care trebuie mutate.

  • Setarea, alinierea și nivelarea utilajelor de echipamente grele

  • Selectarea echipamentului de tachelaj adecvat.

  • Pregătirea echipamentului de tachelaj, inclusiv grinzi, scripete, cleme, șuruburi, curele.

  • Inspectarea tachelajului înainte de utilizarea finală.

  • Monitorizarea si intretinerea echipamentelor de tachelaj.

  • Manevrarea sarcinilor folosind utilaje grele și manual.

  • Asigurarea conformității cu procedurile de siguranță ale statului și ale companiei.

  • Comunicarea cu echipa de tachelaj și construcții.

  • Defectarea echipamentului de tachelaj și efectuarea de inspecții post-tachelaj.

Acreditări

  • Adeverinta RSVTI sau experienta Experienta demonstrata cel putin: 1 an.

Alta informatie relevanta:

  • Salariu (RON BRUT): 6837 - 10257 in functie de experienta

  • Program de lucru (Pe săptămână): 07:00 – 17:00 (1 oră pauză de masă)

Alte beneficii:

  • Transport decontat, bonuri de masa, cazare gratuita

Numărul posturilor care urmează să fie recrutate: 3

Locul de munca Deva

  • Se asigura transport si cazare si din orase precum Timisoara, Arad, Hunedoara, Petrosani.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269892940