2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Satu Mare
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Satu Mare
Postat 10 aprilie 2024

Lucrator comercial magazin online

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Magazin online, angajam coleg.

Oferim:

-salariu motivant

-mediu tanar si dinamic

-spatiu de lucru placut, incalzit, climatizat, ordonat si curat.

-2 x team building-uri/an

-premii de sarbatori

Cerinte:

-seriozitate

Descrierea jobului:

- picker produse si impachetare colete

Program de luni pana vineri.

Apreciem si tinem cont de implicarea si aportul adus de angajatii nostrii, pentru functionarea optima si dezvoltarea activitatii , iar acest lucru se va oglindi in venit.

Despre noi : Suntem o echipa tanara pe piata de 10 ani , ne dezvoltam in fiecare an si avem nevoie de colegi seriosi care sa ni se alature :). Nu mai sta pe ganduri si hai in echipa noastra!

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 235482698