2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Valcea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Ramnicu Valcea
boromir
Postat 25 aprilie 2024

Lucrator Comercial/Vanzatoare MAG. BOROMIR PANCAFE

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

SC BOROMIR IND SRL ANGAJEAZA LUCRATOR COMERCIAL/VANZATOARE MAG. BOROMIR PANCAFE

Candidatul Ideal

  • Bune abilitati de comunicare si relationare;

  • Spirit organizatoric si de lucru in echipa;

  • Implicare, raspundere, flexibilitate;

Descrierea jobului

  • Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare;

  • Aranjeaza produsele pe rafturi;

  • Verifica periodic stocurile din magazin;

  • Receptioneaza produsele conform avizelor;

  • Gestioneaza activitatea de la casa de marcat, participa la inventare;

Beneficii

  • Pachet salarial motivant ( salariul net plus bonus din vanzari, plata ore suplimenatre, decontare transport,asigurare medicala privata)

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 262665467