2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 3
Postat Azi la 08:24

Lucrător coordonator atelier și montaj monumente funerare

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem în căutarea unui coleg pentru a ne coordona echipa din atelierul nostru de monumente funerare din București, Sector3. Vei asigura buna desfășurare a proceselor de prelucrare și inscripționare a pietrelor funerare, dar te vei implica activ și în montarea acestora în cimitire.

Responsabilități:

-Coordonarea echipei de muncitori din atelier pentru realizarea monumentelor funerare conform specificațiilor clienților.

-Operarea utilajelor de prelucrare și inscripționare a granitului (instruire oferită).

-Montarea monumentelor funerare noi în cimitire împreuna cu echipa noastră (instruire oferită).

-Recondiționarea mormintelor vechi (după caz, instruire oferită ).

-Menținerea curățeniei și a ordinii în atelier.

-Supravegherea respectării normelor de securitate in munca.

Cerințe:

-Experiență anterioară în domeniul construcțiilor, a prelucrării pietrei sau domeniu similar (un avantaj).

-Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

-Capacitate de organizare și planificare.

-Disponibilitate pentru deplasări în cimitire pentru montaj.

-Cunoștințe minime de limba engleză sau utilizarea Google Translate

-Permis de conducere categoria B obligatoriu (un avantaj).

Oferim:

-Salariu atractiv in functie de experienta și volum de lucrări (4500-6000 lei net).

-Comision pentru montaje.

-Program de lucru flexibil.

-Mediu de lucru stabil în echipă tânără cu o experiența din 2006.

-Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ești o persoană organizată, cu abilități de conducere și îți dorești să lucrezi într-un domeniu stabil, te rugăm să trimiți CV-ul tău sau să vizitezi pagina noastră Amintire Vie.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 267416854