2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Neamt
  6. Personal necalificat - Piatra Neamt
Dinamic 92 Distribution
Postat 22 mai 2024

Lucrator depozit distributie/ Manipulant receptie si pregatire marfa

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea jobului

- asigura activitatea depozitului zonal (NU este obligatorie experienta, deoarece oferim posibilitatea noilor angajati sa invete totul de la zero);

- asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne;

- participa la inventarul scriptic sau faptic;

- asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita.

Candidatul ideal:

- seriozitate, corectitudine, acuratete, implicare, perseverenta; organizare, disponibilitate de a munci;

- spirit de echipa;

- experienta intr-un depozit de distributie reprezinta un avantaj.

Beneficii Oferite:

- mediu de lucru placut;

- colaborare cu o echipa profesionista;

- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00 cu pauza de masa de jumatate de ora inclusa.

Transportul angajatilor din Piatra Neamt la locul de munca din Savinesti este asigurat cu masinile societatii.

Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.

Detalii la tel 07******14

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 257811760