2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Braila
  6. Manipulatori marfa - Braila
Postat 24 aprilie 2024

Lucrator depozit (picker) Braila

Salariu

2 600 - 3 600 lei

Localizare

Braila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

S.C. Snack-Trade S.R.L, marca comerciala ,,BANZAI,, se mareste! Suntem obisnuiti sa actionam ca o echipa unde aprecierea si sprijinul reciproc este sustinut. Asadar, cautam lucrător depozitar (picker) care va lucra fulltime alaturi de noi.

Candidatul Ideal

Tinem cont de

  • Experiența anterioară de lucru într-un depozit

  •  Studii medii absolvite

  • Capacitatea de a fi ordonat și atent la detalii;

  • Abilitatea de a lucra în echipă;

  • Capacitate la efort fizic;

  • Aspect placut si ingrijit

Descrierea jobului

Veți avea in vedere

  • Recepția marfii/produselor

  • Repartizarea marfii în zonele de depozitare conform procedurilor interne;

  • Participarea activă la operațiunile de încărcare/descărcare;

  • Participarea la inventarele organizate în cadrul depozitului;

  • Pregătirea produse conform comenzilor primite (picking);

  • Activități zilnice de întreținere și sarcini privind păstrarea și efectuarea curățeniei în depozit

  • Program de lucru 5 zile/ saptamana, in ture.

Salariul: 2600 Ron + bonuri de masa + bonus de eficienta

Scopul nostru este să creștem împreuna  și de aceea îți oferim:

  • Salariu corelat cu efortul si experienta

  • Bonuri de masa

  • Program flexibil in dependenta de necesitate

  • Indrumare permanenta

Descrierea companiei

Timp de 17 ani familia Banzai a crescut în Republica Moldova, ajungând să dețină primul loc ca vânzări. Astfel, ne-am extins și peste hotare ajungand si în România in 2016 sub forma juridică SNACK TRADE. In prezent am format filiale  în județele Iași, Suceava, Bacău, Vaslui, Vrancea, Brăila, Ploiesti si  București in care sunt activi peste 200 de membri, tineri și energici.

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 246258894