2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Stefanestii de Jos
Postat 14 mai 2024

Lucrator Depozit (Picker) - Oceanis Seafood Europa

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

·         OPERATOR LOGISTIC DEPOZIT ( picker - Atestat stivuitor ) - depozit congelate , minus 18 grade

·         Candidatul Ideal

·         Ai disponibilitate de a lucra in ture - se lucreaza de la 8 - 16,30 si 12 -20.30 . Nu se lucreaza de noapte si in week-end .

·         Ai experienta de lucru in depozite frigorifice ( se lucreaza cu liza electrica si VNA )

·         Esti o persoana activa si dispusa la efort fizic . Punctualitate, adaptabilitate si flexibilitate. Sa fii responsabil, corect si atent la detalii.

·         Esti familiarizat cu un calculator/laptop, PDA sau Scanner portabil ( cunostinte de lucru cu WMS ) . Atestat de stivuitorist constituie un avantaj .

·         Descrierea jobului

·              Receptionarea cantitativa si calitativa a produselor . Picking comenzi cu ajutorul unui dispozitiv PDA - program de PICKING - WMS . Participi la invetarierea marfurilor din depozit. Vei asigura o buna functionare a fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne. Incarcarea coletelor in masinile clientilor . Echipament de lucru pentru frig este asigurat de firma .

·         Ce oferim:

·         Contract de munca pe perioada nedeterminata;

·         Salariu net garantat de minim 4.400 lei ( include Tichete de masa - 600 lei )

·          Bonusuri de productivitate - se acorda lunar ! Sume intre 200-500 lei .

·         Spor de 100% pentru orele suplimentare .

Nu se asigura transport

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 264405286