2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Gorj
  6. Manipulatori marfa - Targu Jiu
Postat 01 mai 2024

Lucrator Depozit - Targu Jiu

Salariu

3 200 - 3 300 lei

Localizare

Targu Jiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO35236625

Descriere

Candidatul ideal

• Persoana sociabila, comunicativa si atenta la detalii;

• Are initiativa si spontaneitate;

• Are capacitatea de a gestiona mai multe sarcini, abilitatea de a improviza si a se adapta la neprevazut.

Descrierea jobului

- Ambalarea si Securizarea Produselor Cosmetice: Pregatirea produselor pentru livrare, asigurandu-se ca sunt ambalate si securizate corespunzator;

- Receptia produselor: Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate, conform documentelor de la furnizori;

- Efectuarea inventarului: Responsabilitatea pentru inventarea stocului de marfa;

- Sa participle activ la incarcarea si descarcarea marfii din depozitul firmei;

- Sa inregistreze, prelucreze si sa pastreze datele referitoare la situatia stocurilor;

- Sa urmareasca ca marfa introdusa in depozit sa fie corect sigilata;

- Sa informeze superiorul direct despre orice neconformitati sau probleme identificate;

- Sa pregateasca marfa la raft conform comenzilor primite pentru efectuarea pickingului;

- Sa sorteze coletele impachetate in functie de firma de curierat;

- Sa aranjeze pe raft profusele receptionate conform cerintelor;

- Verificarea termenelor de garantie la produsele depozitate.

Beneficii:

- sansa de a lucra intr-o echipa tanara si prietenoasa;

- posibilitatea de dezvoltare profesionala;

- contract de munca norma intreaga;

- pachet salarial motivant: 2600 lei NET (in mana);

- tichete masa: 600 lei.

Descrierea companiei

Distribuitor produse cosmetice profesionale pentru saloane de infrumusetare, unghii false, produse make up, pensule machiaj, truse farduri, produse epilare cu ceara.

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 269372719