2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Dolj
  6. Personal Fast Food - Craiova
Postat 25 aprilie 2024

Maestro Craiova angajeaza Manager Locatie

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Craiova

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Suntem în căutarea unui profesionist dedicat și pasionat pentru a prelua conducerea locației noastre de pizza și patiserie. Dacă ai experiență în managementul echipei și în domeniul alimentar, te așteptăm să te alături echipei noastre dinamică și să contribui la succesul nostru continuu.

Responsabilități:

Coordonarea eficientă a întregului personal și a operațiunilor zilnice.

Asigurarea standardelor ridicate de calitate și servicii pentru clienți.

Gestionarea inventarului și a stocurilor în mod eficient.

Implementarea strategiilor de marketing și promovarea produselor noastre inovatoare.

Monitorizarea și îmbunătățirea performanței financiare a locației.

Cerințe:

Experiență anterioară în managementul restaurantelor sau al locațiilor similare.

Abilități excelente de comunicare și lider.

Orientat către rezultate și abilități organizatorice.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să-ți pui amprenta asupra succesului unei locații de prestigiu, aplică acum!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 268223953