2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 30 aprilie 2024

Magazin alimentar cu autoservire cautam colega

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Iasi

Full time

Nivelul de experienta: Fara experienta

Căutăm o vânzătoare dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre într-un magazin alimentar situat în zona CUG.

Candidatul ideal trebuie să fie amabil, eficient și gata să lucreze în ture.

Responsabilități:

-Operarea casei de marcat și gestionarea tranzacțiilor financiare;

-Aprovizionarea rafturilor și menținerea curățeniei în magazin;

-Asistarea clienților și oferirea de informații despre produse;

Cerințe:

-Experiență anterioară în comerțul cu amănuntul nu este obligatorie, dar este un avantaj in negocierea salarizarii, mai ales experienta la VITRINA ASISTATA DE MEZELURI SAU LEGUME-FRUCTE;

-Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții;

-Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple;

-Disponibilitatea de a lucra în ture;

Beneficii:

-Salariu competitiv;

-Contract pe perioadă nedeterminată;

-Mediu de lucru plăcut și dinamic;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268773077