2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Suceava
  6. Operatori productie, confectioneri - Radaseni
Postat 29 mai 2024

MahanuDesign angajează: Operatori producție,Tâmplar,Montatori mobilier

Localizare

Radaseni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Mahanu Design - Producător de Mobilier la Comandă

Suntem în căutarea unor noi colegi talentați pentru a se alătura echipei noastre dinamică!

Responsabilități:

  • Utilizarea corectă, întreținerea și reglarea mașinilor

  • Selectarea și pregătirea materialului de lucru, marcarea părților care trebuie lucrate

  • Prelucrarea prin tăiere, măsurare, găurire sau îmbinare folosind unelte manuale sau electrice

  • Croirea (debitarea) panourilor pe mașini unelte și agregate

  • Livrarea și montarea mobilei la adresa clienților

    Cerințe:

  • Seriozitate și implicare

  • Capacitatea de a înțelege schițe tehnice

  • Experiență minimă în producția mobilierului la comandă

  • Atitudine pozitivă și dorință de muncă

Beneficii:

  • Loc de muncă stabil

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

  • Zile libere în sărbătorile legale

  • Condiții de muncă confortabile

  • Salariu personalizat în funcție de cunoștințe și experiență în domeniu

Trimite-ne CV-ul tău și hai să ne cunoaștem!

Poziții disponibile: Operatori de producție, Tâmplari, Montatori mobilier, Proiectant, Designer, Agent Vânzări

Localitate

Radaseni,

Suceava

Locație exactă
Suceava, Radaseni
ID: 270268734