2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Timis
  6. Service auto - Timisoara
Postat 19 aprilie 2024

Maistru mecanic-auto

Localizare

Timisoara

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Responsabilitati principale:

  • planificarea si coordonarea activitatilor de mentenanta preventiva si corectiva. -evidenta reparatiilor si reviziilor.

  • identificarea si implementarea de solutii tehnice pentru problemele intampinate.

  • asigurarea respectarii standardelor de calitate si siguranta.

  • analizarea functionarii si a starii tehnice a camioanelor si utilajelor

  • organizarea activitatilor de intretinere a camioanelor si utilajelor

  • realizarea activitatii de reparare a camioanelor si utilajelor

  • inspectarea tehnica a camioanelor si utilajelor

  • coordonarea activitatii de intretinere a utilajelor/ echipamentelor de lucru,

  • urmarirea aplicarii procedurilor de calitate.

Cerinte:

  • Maistru mecanic

  • Experienta anterioara min 5 ani in domeniul repararii camioanelor

  • Capacitatea de a rezolva problemele tehnic cu rapiditate si eficienta.

  • Atentie la detalii si orientare catre rezultate.

  • Certificari sau calificari relevante reprezinta un avantaj

Beneficii

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant.

  • Posibilitatea de a avansa profesional si de a-si dezvolta abilitatile de leadership.

  • Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare.

  • O echipa unita si suportiva.

Salariul la nivel european!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269250097