2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Prahova
  6. Ingineri - Albesti-Muru
Matei Dumitru
Postat 30 aprilie 2024

Maistru -Tehnolog productie confectii metalice

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Albesti-Muru

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 28290133

Societate profil industrial angajeaza in fabrica productie confectii metalice Maistru coordonator sau Tehnolog productie

Responsabilitati si atributii

• analizează documentația tehnică, precum și specificațiile tehnice.

• stabilește procesul tehnologic și în funcție de acesta realizează distribuția obligațiilor pentru fiecare muncitor/post de lucru

• urmărește din punct de vedere calitativ și cantitativ circuitul de producție;

• este responsabil de gestionarea materiei prime și a produselor finite;

• ține evidența personalului muncitor avut în subordine, colaborând în acest sens cu inginerul de productie;

• asigură instruirea suplimentare a personalului din subordine in functie de complexitatea lucrarilor sau a proceselor tehnologice.

• este responsabil de realizarea normei de producție, de repartizarea operațiilor în procesul tehnologic în funcție de complexitatea acestora.

Pentru programare interviu va rugam sa sunati de L-V intre orele 09:00- 13:00

Activitatea se va desfasura la punct de lucru din Albesti-Paleologu, Prahova

Program de lucru: 08:00 – 17:00

Oferim salarii atractive, tichete de masă și bonusuri de performanta in functie de productia realizata.

Localitate

Albesti-Muru,

Prahova

Prahova, Albesti-Muru
ID: 248769707