2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Suceava
  6. Alte limbi straine - Suceava
Postat 12 aprilie 2024

Manager/Agent vorbitor de germana

Salariu

3 500 - 10 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Manager/Agent vorbitor de germana pentru zona Germania, Austria sau Elvetia

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Abilitati necesare:

  • Cunoştinţe obligatorii de limba germană la nivel mediu (vorbit și scris)

  • Cunoștințe de baza pentru operare a calculatorului;

  • Abilități de comunicare, responsabilitate și organizare;

  • Persoană calmă, deschisă, punctuală și atentă la detalii;

  • Experienţă în domeniul vânzărilor sau într-o poziţie similară constituie un avantaj;

Responsabilități:

  • Contactarea şi dezvoltarea portofoliulului de clienți;

  • Preluarea de comenzi telefonic;

  • Coordonare activitate oameni din teren.

 Beneficii:

  • Salariu motivant + bonusuri de performanțe(garantate);

  • Program de lucru full/part time de luni-vineri 09.00-18.00 cu posibilitatea de a face ore suplimentare platite;

  • Locatie Suceava oras sau Slobozia Sucevei;

  • Training-uri în scopul dezvoltării personale si profesionale;

  • Telefon de serviciu;

  • Calculator PC/ laptop;

  • Loc de muncă stabil și un mediu plăcut;

  • Posibilitatea de avansare;

Pentru mai multe detalii te rog să ne contactatezi telefonic la 07********56 sau 07********74.

Multumesc anticipat!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 245555522