2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 01 mai 2024

Manager restaurant de tip fast food - Bucuresti

Salariu

5 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât in România, cât și în Franța sau Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim recrutează Manager restaurant de timp fast-food in zona Bucuresti.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în industria ospitalității, preferabil într-un rol similar

  • Experiență în coordonarea unei echipe

  • O foarte bună organizare a muncii și independență în acțiune.

  • Abilitatea de a lucra și a gestiona eficient bugete.

  • Bune abilități de comunicare, organizare si planificare.

  • Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente în situații de presiune.

  • Orientare către client și capacitatea de a rezolva problemele într-un mod profesionist.

Condiții:

  • Salariul lunar: 5000 lei net (în mână)

  • Telefon de serviciu, laptop, mașină de serviciu

Responsabilități:

  • Supraveghează operațiunile zilnice ale fast-food-ului.

  • Angajează, formează și gestionează echipa de lucru.

  • Programează turele de lucru ale personalului și supervizează salarizarea acestuia.

  • Asigură respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară.

  • Menține inventarul și comandă materiile prime și consumabilele necesare.

  • Menține o bună colaborare cu furnizorii pentru a asigura aprovizionarea corectă și la timp cu materiile prime.

  • Supervizează activitățile echipei, oferă ghidaj și suport pentru a asigura un serviciu excelent clienților.

  • Soluționează în timp util eventualele reclamații ale clienților.

  • Administrează bugetul fast-food-ului și raportează periodic rezultatele financiare către conducerea companiei

Mai multe detalii la nr de telefon 07********84 în intervalul orar 10:00-17:00 de luni pana vineri.

Prin apelarea numărului de telefon afișat în anunț sau prin trimiterea de mesaje la acesta, vă exprimați în mod liber și neechivoc consimțământul privind furnizarea informațiilor necesare derulării procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimțământul poate fi retras oricând. Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea prelucrării datelor pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Având în vedere faptul că acest anunț va fi promovat, este posibil ca în momentul în care încercați să luați legătura telefonic cu angajatorul, să fie deja într-un alt apel și sa nu va poată răspunde. Vom prelua apelul dvs în aceeași zi lucrătoare.

Pentru a cunoaste intreaga echipa si pentru alte informatii despre noi accesati site-ul nostru oficial Intra Interim.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269449219