2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Valcea
  6. Personal Fast Food - Ramnicu Valcea
Tania Sava
Postat 20 aprilie 2024

Manager restaurant / fast food (Braila/Ramnicu Valcea)

Salariu

5 300 - 5 500 lei

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 2

Pentru unul dintre clientii nostri, un lant international de restaurante de tip fast-food de origine din Finlanda, cu peste 500 de locatii in Europa, angajam Lucratori comerciali.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate ;

- experienta de minim 2 ani pe o pozitie de management in alimentatie publica;

- bune cunostinte a proceselor unei unitati de alimentatie publica;

- experienta in coordonarea si sa organizarea activitatii echipei de care este raspunzator;

- o persoana cu abilitati de planificare a activitatii proprii si a echipei pentru buna functionare a unitatii;

Responsabilitati principale:

- supervizarea activitatii echipei din subordine in conformitate cu politica si obiectivele companiei;

- controlul calitatii produselor si service-ului oferit clientilor si atingerea indicatorilor planificati;

- selectia, coordonarea si dezvoltarea echipei;

- intocmirea si asumarea rapoartelor de activitate; predarea acestora catre superiori;

- identificarea problemelor si abilitatea de a lua rapid masuri corrective si preventive;

Doar candidații eligibili vor fi contactați în maxim 3 săptămâni. Toate informațiile vor fi tratate ca fiind strict confidențiale.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 267856111