2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Valcea
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Ramnicu Valcea
Mesopotamia
Postat 29 aprilie 2024

Manager Restaurant - Mesopotamia R. Vâlcea

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Candidatul ideal pentru Mesopotamia este o persoană deschisă, amabilă, pozitivă care își dorește să învețe zi de zi. Să iubească interacțiunea cu oamenii și să creeze un loc plăcut pentru angajații din echipa sa. Să acorde respect clienților, partenerilor și furnizorilor cu care interacționează.

Îți dorești să faci parte din echipa Mesopotamia din Râmnicu Vâlcea - Shopping City?

BENEFICII:

Salariu competitiv | Oportunități de creștere

Autonomie în luarea deciziilor | Dezvoltare profesională

Recunoaștere și recompense | Condiții de muncă flexibile

Echipă și colaborare | Bonusuri | Două mese gratuite pe zi

RESPONSABILITĂȚI:

Abilități de management | Abilități de comunicare

Orientare către client | Abilități de leadership

Gestionarea materiilor prime | Atitudine pozitivă

Cunoștințe financiare | Atenție la detalii

Cunoștințe despre siguranța alimentară și igienă

Organizarea programului de lucru a personalului

Organizarea programelor de instruire pentru angajați

Experiența în industria ospitalității este un avantaj

Descoperă mai multe despre Mesopotamia pe www.mesopotamia.ro

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 269130298