2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
Postat 26 aprilie 2024

Manager spatiu recreativ

Salariu

1 000 - 2 000 €

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Căutăm Manager pentru spatiu recreativ copii si adulti.

Responsabilitățile principale:

·        Gestionarea activităților și personalului spatiului

·        Mentinerea si asiguarea logisticii in conditii optime de igiena si siguranta

·        Dezvoltarea și implementarea de programe de recreere

·        Coordonarea și organizarea evenimentelor speciale, cum ar fi petreceri pentru copii și alte activități de divertisment.

·        Gestionarea programului de curățare și întreținere a spatiului

·        Lucrul în strânsă colaborare cu clienții pentru a asigura că necesitățile lor sunt îndeplinite și că experiența lor este plăcută și memorabilă

·        Supervizarea personalului și asigurarea unui mediu de lucru plăcut și eficient

Cerințe:

·        Experiență anterioară în domeniul HoReCa sau într-un rol similar constituie un avantaj

·        Experiență în coordonarea și formarea personalului constituie un avantaj

·        Persoana rabdatoare ambitioasa pe care ne putem baza sa atingem anumite obiective .

·        Capacitatea de planificare, organizare si monitorizare a resurselor in vederea atingerii obiectivelor stabilite

·        Abilități de gestionare a timpului și a priorităților, cu capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic.

·        Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a fi un lider eficient

·        Grad de încredere, adaptabilitate și orientare către rezultate

·        Abilitati dezvoltate de management, relationare si orientare catre client

·        Abilitati excelente de comunicare

·        Flexibilitate,creativitate

·        Atitudine dinamica, initiativa si perseverenta

·        Disponibilitate de a lucra in weekend

·        Se ofera sansa la un castig financiar consistent din procente

Oferta noastră:

·       Salariu motivant de baza si procent din vanzarile realizate;

·       Loc de muncă stabil într-o companie ce este intr-o continua crestere. ;

·       Mediu de lucru plăcut

·       Suport și asigurarea integrării rapide în activitate.

GRAVITY-PARK JUMP AROUND

·        GRAVITY PARK ESTE CEL MAI MARE PARC DE DISTRACȚII GONFLABIL DIN ROMÂNIA DEDICAT COPIILOR, TINERILOR ȘI ADULȚILOR

Echipamentele Gravity Park sunt potrivite pentru:

Evenimente private

·        Petreceri private Surprinde, entuziasmează și cucerește cu un setup de echipamente gonflabile ce va provoca imaginația și anduranța invitaților de toate vârstele.

·        Petreceri copii Captivează interesul copiilor și sporește entuziasmul de a-și consuma energia prin activități și trasee.

Evenimente corporate

·        Team building-uri Construiește relații și consolidează încrederea la nivel de echipă prin activități competitive sau la liber.

·        Activități promoționale Atrage atenția, captează interesul și antrenează audiența în activități distractive, provocatoare pentru toate vârstele.

Entertainment

·        HORECA Promovează distracția și asigură activități și experiențe personalizate pentru turiști și clienți.

·        Evenimente Diversifică gama de activități din cadrul evenimentului și oferă oportunități personalizate de petrecere a timpului într-un mod surprinzător.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269227272