2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Galati
  5. Alte locuri de munca - Galati
Postat Azi la 07:09

Manager Tehnic Auchan Galati

Localizare

Galati

Ai experiență in domeniul tehnic, esti priceput si pasionat sa faci lucrurile sa functioneze?

Locul tau este alaturi de noi!

Candidatul ideal:

  • Studii superioare absolvite (de preferat in domeniul tehnic)

  • Abilitati de lucru in MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara sau intr-un rol de manager mentenata sit.

  • Capacitate de analiza si sinteza a datelor

  • Comunicare eficienta, abilitati de lucru in echipa, dar si individual

Descrierea jobului:

  • Planifica, organizeaza  si supervizeaza toate activitatile aferente Departamentului Tehnic

  • Coordoneaza activitatea de mentenanta preventive, in special in instalatiile de frig si nu numai;

  • Planificare, informare si urmarire a reviziilor si intretinerii periodice in magazine;

  • Coordoneaza programele de autorizari/certificari periodice: cantare, centrale termice etc;

  • Asigura functionarea optima a intregului portofoliu de echipamente

  • Comunica si colaboreaza cu firmele partenere, in vederea solutionarii eficiente a situatiilor aparute;

      Ce te va face să te bucuri de viață în Auchan?

  • Pachetul de remuneratie (salariul competitiv, bonuri de masa, prima de Paste si de Craciun, prima de vacanta, prime de performanta);

  • Prime pentru evenimentele deosebite din viata ta;

  • Zilele de concediu de odihna suplimentare în crestere în functie de vechime;

  • Ziua libera de ziua ta de nastere;

  • Asigurarea de sanatate;;

  • Asigurarea de viata;;

  • Asigurarea stomatologica;;

  • Mediul de lucru placut, în care te simti respectat/a si apreciat/a;;

  • Colegi minunati, alaturi de care vei simti cu adevarat ce înseamna sa te si distrezi la muncă;

  • Multiplele oportunitati de formare, dezvoltare, job rotations si evolutie ierarhica într-o companie în care  cultura organitiei este bazata pe valori precum Încrederea, Deschiderea, Excelența și care pune în centrul preocuparilor constante emotiile angajaților sai .

Te provoaca aceasta oportunitate? Te regasesti în tot ce ti-am povestit mai sus ? Aplica acum!

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 260365692