2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Prahova
  6. Manipulatori marfa - Ploiesti
Postat 25 aprilie 2024

Manipulant depozit materiale de constructii

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 33444620

Descriere

DESCRIERE

Pais Construct Distribution - depozit de cherestea si materiale de constructii din Balotesti, judetul Ilfov, cauta un coleg dedicat pentru a se alatura echipei noastre in calitate de manipulant marfuri.

Responsabilitati:

  • pregatirea si incarcarea marfii clientilor;

  • identificarea corecta a produselor si pregatirea acestora pentru livrare;

  • pastrarea curateniei in spatiile de depozitare ;

  • jobul implica munca fizica: incarcat / descarcat cherestea si materiale de constructii precum si activitati de curatenie in depozit si in curte.

Cerinte:

  • experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;

  • responsabilitate, implicare si seriozitate;

  • punctualitate, politete si corectitudine;

  • rezistenta la efort.

Ce oferim:

  • transport asigurat si gratuit din Ploiesti;

  • pachet salarial motivant;

  • mediu de lucru placut si profesionist.

Locatie depozit:

Balotesti, Strada Viilor, judet Ilfov.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269491674