2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Ambalatori - Bucuresti
  7. Ambalatori - Sectorul 2
Postat Azi la 10:23

Manipulant marfa

Salariu

3 250 - 3 300 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studenti

Responsabilitati: - Ambaleaza si depoziteaza gheata, operațiunea se desfășoară în echipa, - Incarca gheata in masina împreuna cu șoferul folosind Lisa. - Mentine curat spatiul de productie - Program de lucru 5 zile/saptamana inclusiv weekend-ul, 2 zile libere. - Program de lucru Miercuri- Duminică - BONURI DE MASA - CONCEDIU PLĂTIT Cerinte: - seriozitate, disciplina, constiinciozitate, buna comunicare in cadrul echipei, spirit organizat si ordonat, initiativa, punctualitate. Ofera suport soferilor pentru livrare atunci cand sunt evenimente.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 253587968