2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
Postat 18 aprilie 2024

Manipulant Marfa

Localizare

Brasov

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, o companie ce ofera servicii de logistica din judetul Brasov, manipulant marfa.

Cerințe:

- Absolvire școală profesională sau liceu.

- Experiență în manipularea mărfurilor.

- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

- Respectarea standardelor de siguranță.

- Disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi.

Responsabilități:

- Manipularea eficientă și sigură a mărfurilor.

- Sortarea și pregătirea mărfurilor conform cerințelor.

- Verificarea documentelor și a stocurilor.

- Menținerea curățeniei și a ordinii în depozit.

- Cooperare cu colegii și conducerea.

Beneficii:

- Tichete de masă de 35 de Ron.

- Salariu motivant.

- Transport decontat sau asigurat.

- Bonusuri de performanță.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 266273781