2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Vaslui
  6. Manipulatori marfa - Vaslui
Postat 02 aprilie 2024

Manipulant marfa

Salariu

3 500 - 3 800 lei

Localizare

Vaslui

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 2433906

Descriere

Candidatul ideal:

- manevrarea eficienta a dotărilor tehnice utilizate in îndeplinirea sarcinilor postului;

- disponibilitatea pentru munca fizica;

- disponibilitate la program prelungit;

- învățare activă, spirit organizatoric, punctualitate, receptivitate;

Principale responsabilități:

- manipulează produsele;

- efectuează operațiuni de ambalare a produselor;

- efectuează recepția fizica a mărfii la intrarea in depozitul firmei;

- efectuează transferul de marfa din stocul central spre magazinele unității;

- ajuta la efectuarea inventarului stocului de marfa ori de cate ori este nevoie;

- raportează șefului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

- pregătește marfa pentru livrare către clienții finali;

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 268410946