2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Iasi
  6. Manipulatori marfa - Iasi
Postat 01 mai 2024

Manipulant Marfa

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilCUI / CIF: 49957052

Descriere

DESCRIERE: Candidatul Ideal FIRST LOGISTIC

Suntem obișnuiți să acționăm ca o echipă unde aprecierea și sprijinul reciproc este susținut. Așadar, căutăm manipulant marfa care va lucra fulltime alături de noi pentru aprovizionarea unui lant de magazine alimentare national.

Ținem cont de:

  • Persoana responsabilă fata de atribuțiile zilnice, integritatea mărfurilor transportate, dorința de a învăța și de a asimila cunoștințe pentru eficientizarea activității, bună cooperare cu toate departamentele companiei, Cazier judiciar curat.

  • Experienta constituie un avantaj

* Responsabilităţi principale: Veți avea în vedere incarcarea/descarcarea marfurilor impreuna cu soferul in conformitate cu instrucțiunile prevăzute de companie.

  • Asigură manevrarea mărfurilor in conditii optime

  • Nu exista gestiune, marfa fiind deja ambalată și alocată. Mașinile sunt dotate cu lift, iar marfa se afla pe rastele cu roti.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269732532