2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Chitila
Postat 17 mai 2024

Manipulant marfa

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Chitila

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO28874337

Despre noi: Wood Class Design este un producător și distribuitor național de accesorii de design interior. Ne mândrim cu produsele noastre de înaltă calitate și dorim să ne extindem echipa cu persoane dedicate și calificate.

Căutăm: Manipulant Marfă

Responsabilități:

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor.

  • Aranjarea și organizarea produselor în depozit.

  • Asigurarea integrității și siguranței mărfurilor manipulare.

  • Participarea la inventare și verificarea stocurilor.

  • Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru.

Cerințe:

  • Acceptăm orice nivel de experiență, inclusiv candidați fără experiență.

  • Abilitatea de a efectua muncă fizică.

  • Seriozitate, punctualitate și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta instrucțiunile.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și profesionist.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și training la locul de muncă.

  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Cum să aplicați: Dacă sunteți interesat și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să ne contactați pentru detalii suplimentare sau pentru a aplica. Alternativ, ne puteți trimite un mesaj cu CV-ul dvs.

Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Chitila,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Chitila
ID: 270395172