2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
Postat 15 aprilie 2024

Manipulant marfa distribuite si depozit

Localizare

Buzau

firma sc Petrisor srl este de peste 30 de ani pe piata comertului en-gros si en-detail din buzau avand o viziune clara : sa ofere clientilor achizitionarea unor produse de calitate la cele mai bune preturi !

cautam lucrator comercial cu experienta dar daca doresti sa inveti suntem alaturi de tine oferind formare la locul de munca.

responsabilitati

-incarca si descarca produsele pregatite pentru livrare insotind soferul pe ruta.

-raspunde de aranjarea marfii in depozit respectand conditiile si standardele de depozitare

-pregateste comenzile pentru livrare

-ajuta la receptia marfii

-participa la inventarele periodice

cerinte

-persoana onesta , serioasa , disciplinata

-capacitatea de lucru in echipa

-abilitati de comunicare , politete , bunavointa , capacitatea de concentrare de a lucra sub presiunea timpului.

oferta

pachet salarial atractiv

week-end ul liber

tichete de masa 20lei

*experienta in domeniu nu este necesara .

cei interesati puteti suna la telefon: 07********00

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 252774175