2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bihor
  6. Manipulatori marfa - Oradea
Postat 29 aprilie 2024

Manipulant marfa / DPD ORADEA

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cautam:

MANIPULANT MARFA/DPD ORADEA

Nu este necesara experienta pentru a te califica pentru acest loc de munca!

Trebuie doar sa ai dorinta de a munci si responsabilitate. Apreciem atentia la detalii, viteza de reactie si o atitudine orientata spre client (mai pe scurt, politete).

Descrierea jobului

Salarizarea este avantajoasa!

Bonusurile sunt pe masura (te vei convinge singur)

Primesti asistenta din partea colegilor in orice situatie ai nevoie

Te invatam tot ce trebuie sa stii pentru a-ti desfasura munca in conditii cat mai placute.

Pentru persoanele interesate de unul din aceste locuri de munca, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra actualizat sau sa ne contactati telefonic.

Va multumim!

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269152049