2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Giurgiu
  6. Manipulatori marfa - Bolintin-Deal
Postat 29 aprilie 2024

Manipulant Marfuri - Bolintin-Deal, CTPark - km 23 - Autostrada A1

Localizare

Bolintin-Deal

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

DB Schenker Logistics angajează Manipulant Marfuri pentru Depozitul Logistic din Bolintin-Deal, CTPark - km 23 - Autostrada A1.

Cerinţe:

  • Personal necalificat cu experienţa într-un Depozit Logistic;

  • Cunostinţe în domeniul logisticii;

  • Persoană dinamică și responsabilă;

  • Disponibilitate de a lucra în depozitul din Bolintin-Deal, în 2 ture L-V în intervalele 6:00 - 14:30 și 13:30 22:00.

Responsabilităţi:

  • Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite;

  • Pregătirea şi ambalarea mărfurilor;

  • Verificarea cantitativă şi calitativă a paleţilor de marfă.

Beneficii:

  • Tichete de masă;

  • Dezvoltarea unei cariere în domeniul logisticii într-un mediu interactiv şi prietenos;

  • Acces la traininguri în funcție de aplicabilitatea în activităţile zilnice;

  • Abonamente Bookster; Pachet - discount la furnizorii Schenker;

  • Evenimente dedicate angajaţilor.

Localitate

Bolintin-Deal,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Deal
ID: 263600704