2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Valcea
  6. Manipulatori marfa - Horezu
Postat 23 aprilie 2024

Manipulant marfuri - Horezu

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Horezu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

ANGAJATOR: VELGALA

Locatie: Horezu

Tip job: Norma intreaga

Nivel cariera: Entry-Level ( 2 Ani), Mid-Level (2-5 Ani)

Studii: Minimum studii medii finalizate

 Cerinte:

  •  Persoană serioasă, responsabilă, dinamică si punctuala;

  •  Capacitate de planificare și organizare, spirit de initiativă;

  •  Minimum de cunoștințe despre piața materialelor de construcții constituie un avantaj.

Responsabilitati:

  •  Asistă clientul spre cumpărarea de produse;

  •  Oferă informații despre marfa expusă;

  •  Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;

  •  Asigura depozitarea produselor în spațiile si condițiile corespunzătoare pentru fiecare tip de produs în parte;

  • Transporta marfa din depozit în magazin sau din depozit în vehiculul care va livra comanda la destinatar;

  • Afișarea și actualizarea etichetelor de preț.

  • Îndeplinirea oricăror atribuții specifice postului dispuse de conducerea compartimentului și a societății

Beneficii:

  •  Pachet salarial atractiv;

  •  Traininguri pentru acumularea cunoștințelor necesare desfășurării activității;

  •  Posibilități de dezvoltare a carierei;

  •  Recompensarea dedicarii;

Localitate

Horezu,

Valcea

Valcea, Horezu
ID: 234719911