2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Brasov
  6. Operatori masini - Brasov
VARTA Microbattery
Postat 30 aprilie 2024

Masinist la masini de ambalat

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 10

Suntem în căutarea unor masinisti dedicați pentru a se alătura echipei VARTA.

Dacă ești pasionat de tehnologie, dornic să înveți și să crești profesional, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Suntem unici prin atmosfera, mediul de lucru și activitatea desfășurată în locația noastră din Brașov, bd. Griviței 1X.

Nu rata șansa de a face parte dintr-o companie ce crede în potențialul oamenilor!

Candidatul ideal

  • Cunoştinţe tehnice de bază

  • Experienţă anterioară pe utilaje automate de producţie constituie avantaj

  • Proactiv

  • Flexibil

  • Persoană pozitivă

  • Atent la detalii

  • Disponibilitate pentru lucrul în 3 schimburi

Descrierea jobului

  • Ești responsabil de funcționarea utilajului

  • Acţionezi şi supraveghezi maşinile de ambalat

  • Alimentezi utilajele cu materialele necesare

  • Verifici executarea comenzilor

Ofertă:

  • Salariu competitiv;

  • Tichete de masă pentru zilele lucrate;

  • Transport asigurat/decontat;

  • Al 13- lea salariu;

  • Primă de Paște și de Crăciun;

  • Primă pentru activitate neîntreruptă;

  • Primă zi de naștere;

  • Spor de noapte 25%;

  • Abonament medical;

  • Cantină subvenționată;

  • Abonament Bookster;

  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei;

  • Mediu de lucru stabil și sigur;

  • Echipă prietenoasă.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să lucrezi în cel mai curat și plăcut mediu productiv din Brașov, te invităm să aplici CV-ul tău.

Noi credem cu tărie în implicare și datorită oamenilor ca tine dezvoltăm viitorul energiei.

Adresa: Bulevardul Griviței, nr. 1x, după magazinul Dedeman Bartolomeu.

Varta Microbattery - unde visurile prind putere!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 262388861