2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Bucuresti
  7. Service auto - Sectorul 5
Postat 18 aprilie 2024

Mecanic Auto cu experienta BMW

Salariu

4 000 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 33086653

Descriere

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca ai:

Calificare profesionala pentru acest domeniu

Minim 2 ani experienta cu auto BMW

Minim 5 ani experienta ca mecanic auto;

Permis de conducere categoria B;

Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Execuți lucrări în atelier conform comenzilor;

Completezi comenzi de reparație conform operațiilor efectuate la autovehicul;

Completezi cereri de aprovizionare cu piesele de schimb și consumabilele rezultate din necesar;

Efectuezi controlul final la terminarea ciclului de reparație pentru a te asigura de calitatea lucrărilor.

Beneficii:

Salariu motivant, compus dintr-o parte fixă și una variabilă în funcție de performanță, la care se adaugă și tichete de masă;

Concediu de odihnă de 24 de zile lucrătoare pe an; Pachet de asigurare medicală;

Cursuri de formare specifice funcției ocupate și mărcii; Altele

Descrierea companiei

AXM Service Dedicat BMW, str Mateiu Caragiale nr 35, sector 5 Bucuresti

axm-service.ro

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 268192479