2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Iasi
  6. Service auto - Iasi
Postat 02 mai 2024

Mecanic Auto Germania

Salariu

2 500 - 3 000 €

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem în căutarea unui mecanic calificat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din Germania. Dacă ai experiență în întreținerea și repararea dubelor și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și bine organizat, aceasta este oportunitatea ta!

Locație: Germania

Tipul jobului: Full-Time

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și repararea defectelor la dube.

  • Efectuarea serviciilor și întreținerilor periodice.

  • Asigurarea că toate reparațiile sunt efectuate conform standardelor de calitate.

  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura funcționarea optimă a atelierului.

Oferim:

  • Salariu atractiv: între €2,500 și €3,000, în funcție de experiența candidatului.

  • Mediu de lucru modern și echipamente de ultimă generație.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Cerințe:

  • Experiență comprovată ca mecanic, preferabil specializat pe dube.

  • Cunoștințe solide de mecanică și electronică auto.

  • Abilitatea de a lucra independent și de a rezolva probleme complexe.

  • Capacitatea de a citi și interpreta documentație tehnică.

  • Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele jobului.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, nu ezita să ne contactezi pentru mai multe detalii și pentru a stabili un interviu.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269491857