2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Valcea
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Ramnicu Valcea
DAMILA SRL
Postat 25 aprilie 2024

Mecanic auto Rm.Valcea

Salariu

6 000 - 6 200 lei

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 2552702

Descriere

CERINTE:

• 3 ani experiență în domeniul întreținerii camioanelor si/sau utilajelor (stivutor, macarale);

• Calificare de mecanic;

• Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu la nevoie.

RESPONSABILITATI:

• Asigura mentenanța camioanelor si a mașinilor;

• Asigura eficiența și asistență la toate intervențiile care au loc;

OFERIM:

• Salariu de la 4200 net plus tichete de masa de 40 ron pe zi;

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 268894637