2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Hunedoara
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Hunedoara
Postat 26 aprilie 2024

Mecanic masini si utilaje, Heidelberg Chiscadaga - Hunedoara

Localizare

Hunedoara

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Firmă cu experiență în domeniul reciclării, prestatoare de servicii de reciclare, suntem in cautare de mecanici utilaje pentru punctul nostru de lucru din incinta fabricii Heidelberg. .

Ofertă și beneficii:

  • Contract pe perioadă nedeterminată;

  • Tichete de masă (35 lei/tichet);

  • Tichete cadou de Crăciun, Paște și 1 Iunie;

  • Ore suplimentare plătite conform legii;

Program de lucru in ture 12/24 -12/48.

Responsabilitati:

  • Verifica si asigura intretinerea periodica a masinilor si utilajelor;

  • Verifica starea de functionare a utilajelor si a instalatiilor cu scopul de a depista eventualele defectiuni;

  • Efectueaza lucrari de reparatii la timp si de calitate, la utilajele care se defecteaza.

Pentru informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon inclus în anunț.

Localitate

Hunedoara,

Hunedoara

Hunedoara
ID: 268137802