2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Caras-Severin
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Oravita
Postat 25 aprilie 2024

Mecanic - Microbuze & Autobuze - Full Time/ Part Time - Oravita

Localizare

Oravita

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program flexibil

Descriere

CFL își mărește echipa de mecanici!

Suntem în căutarea unui mecanic auto experimentat și pasionat de întreținerea vehiculelor, care să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești un mecanic dedicat și metodic, ai ajuns unde trebuie!

Ce oferim:

- Stabilitate într-o companie cu tradiție;

- Respect și atmosferă plăcută în echipă;

- Garanția plății salariale la timp;

- Salariu motivant și bonusuri pentru performanță;

- Spor de vechime;

- Mentenanță modernă și acces la tehnologie de ultimă generație;

- Traininguri periodice pentru dezvoltare profesională;

- Asistență tehnică disponibilă 24 h;

Cerințe:

- Experiență în întreținerea și reparațiile vehiculelor, preferabil autocare și microbuze;

- Calificări profesionale în mecanică auto;

- Atenție la detalii și un nivel înalt de organizare;

- Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii;

- Disponibilitate pentru program flexibil și intervenții de urgență;

- Seriozitate și un comportament profesional în orice situație;

Responsabilități:

- Diagnoză și reparații: Identificarea problemelor tehnice și efectuarea reparațiilor necesare pentru a asigura funcționarea optimă a flotei;

- Întreținere preventivă: Realizarea de întrețineri periodice pentru a preveni defectările;

- Raportare: Menținerea unei comunicări eficiente cu managerul de flotă pentru raportarea problemelor și a soluțiilor aplicate;

- Organizare atelier: Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat;

Dacă te regăsești în aceste cerințe și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și plină de oportunități, te invităm să aplici acum. Poți completa formularul sau ne poți contacta direct pe WhatsApp.

Așteptăm cu nerăbdare să te avem alături de noi pentru a asigura că flota noastră este întotdeauna în condiții optime!

Localitate

Oravita,

Caras-Severin

Caras-Severin, Oravita
ID: 269186921