2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timis
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timisoara
Postat 15 aprilie 2024

Mecanic Trotinete Electrice

Salariu

1 700 - 2 600 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO41493364

Descriere

Care îți vor fi atribuțiile:

- Stabilești telefonic programările clienților;

- Preiei trotinetele și completezi fișa de service pentru acestea;

- Repari problemele mecanice ale trotinetelor;

- Te ocupi de mentenanța trotinetelor electrice;

- Pregătești coletele pentru curier.

Ce îți oferim:

- Un salariu care va ține pasul aptitudinilor tale;

- Comision din lucrări;

- Bonusuri de performanță;

- Bonusuri de sărbători;

- Ore suplimentare plătite dublu;

- Asigurare medicală;

- Program flexibil;

- O echipă interactivă;

- Training prin care te învățăm care e mersul la noi;

- Cafea, apă / energizant (după caz) la discreție;

- Trotinetă de serviciu pentru transport;

- Team building-uri & evenimente.

Cam ce ar trebui să îți includă CV-ul:

- Studii medii;

- Abilitatea de a lucra cu componente de dimensiuni mici;

- Persoană organizată, disciplinată, atentă la detalii și cu abilități de a lucra în echipă;

- Competențe de utilizare a calculatorului la nivel mediu.

Dacă ti-am stârnit curiozitatea, anunță-ne.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 245862845