2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bacau
  6. Personal medical - Bacau
Fjobs.ro
Postat 24 aprilie 2024

Medic Stomatolog

Salariu

12 500 - 20 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descriere job

Clinica Stomatologică DENTA, cu sediul în Bacău, str. Patrascanu Lucretiu nr.2,  și o reputație solidă în furnizarea serviciilor stomatologice de înaltă calitate, caută un Medic Stomatolog pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre profesioniste și orientate către pacient.

Responsabilități:

  • Furnizarea serviciilor stomatologice preventive, de diagnostic și de tratament în conformitate cu cele mai înalte standarde profesionale și etice.

  • Evaluarea și diagnosticarea stării de sănătate orală a pacienților și elaborarea planurilor de tratament personalizate.

  • Efectuarea procedurilor stomatologice, inclusiv obturații, extracții dentare, igienizare profesională, albire dentară, etc.

  • Asigurarea confortului și siguranței pacienților în timpul tratamentelor și gestionarea anxietății sau a temerilor acestora.

  • Colaborarea eficientă cu întreaga echipă medicală pentru a asigura o experiență completă și satisfăcătoare pentru pacienți.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în medicină dentară și drept de practică în România.

  • Experiență relevantă în practica stomatologică, de preferat într-un mediu clinic similar.

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții, cu empatie și profesionalism.

  • Orientare către calitate și atenție la detalii în furnizarea tratamentelor stomatologice.

  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii de muncă.

Beneficii:

  • Mediu de lucru modern și echipat cu tehnologie de ultimă generație.

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dedicată, cu o cultură organizațională bazată pe excelență.

  • Decontare transport sau cazare

  • Salariul corespunzator cu experienta si timpul lucrat – 2500- 4000 euro

  • Cursuri de dezvoltare personala si profesionala

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre această oportunitate de carieră în cadrul Clinicii Stomatologice DENTA!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 268839660