2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 2
Postat 02 aprilie 2024

Medic Veterinar Generalist - Rescue Vet - 4000-10000 NET

Salariu

4 000 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO47013945

Descriere

Candidatul Ideal

Iubiti animalele? Aveti experienta in medicina veterinara? S-ar putea sa fiti noul nostru coleg: Medic Veterinar.

Cerinţe: • Absolvent al Facultăţii de Medicină Veterinară; • Experienţa în domeniu prezinta avantaj; • Drept de liberă practică a medicinei veterinare în România; • Cunoaşterea procedurilor chirurgicale specifice (ex. sterilizare); • Abilitatea de a conduce o echipă de suport într-un mediu dinamic; • Rezistenţă la stres; • Dragoste faţă de animale şi pasiune pentru profesie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Asigurarea unei functionari bune a cabinetului veterinar • Oferirea de consultatii, analize, tratamente, mica chirurgie, • Prescriere/vanzare produse farmaceutice, completare registre.

Beneficii:

• Program respectat, maxim 160 ore / luna • Team-building • Prime de sarbatori • Bonus de performanta dupa 3 luni de activitate • O echipa tanara, ambitioasa

Descrierea companiei

Clinica veterinara nou infiintata intr-o zona cu puternic vad comercial, cu colaborari deschise cu ONG-uri, echipament medical de ultima generatie si o mare iubire pentru acest domeniu in care activam. Suntem deschisi la colaborari, suntem deschisi la a investi in colegii nostri pentru a evolua. Daca doresti sa cresti alaturi de noi, noi ne dorim sa crestem impreuna.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 261728961