2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bucuresti - Ilfov
  6. Menajere - Bucuresti
  7. Menajere - Sectorul 1
Moiceanu Valentina
Postat 01 mai 2024

Menajera birouri - 8h/zi - zona Aurel Vlaicu

Salariu

2 700 - 3 400 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilitati:

a) Asigurã curatenia birourilor, teraselor, scarilor (zilnic);

b) Asigurã curãtarea geamurilor si a tocariei (ori de cate ori este necesar);

c) Asigura curatarea subsolului, a spatiilor tehnice si de depozitare, a spatiiloe exterioare cladirilor

d) Asigurã spãlarea coridoarelor (zilnic si ori de câte ori este nevoie);

e) Asigurã curãtenia grupurilor sanitare;

f) Verificã functionarea instalatiilor sanitare, electrice, de incalzire, aer conditionat, etc si semnaleazã sefului ierarhic direct eventualele defectiuni sau probleme constatate;

g) Asigurã aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;

h) Asigurã alte lucrãri de curatenie indicate de seful direct;

i) Executã orice alte sarcini trasate de seful direct în functie de necesitãtile companiei.

Candidatul Ideal:

Experienta in domeniu min 1 an;

Cunostinte de limba engleza, italiana - reprezinta un plus;

Persoana echilibrata, flexibila, amabila, optimista, comunicativa, cu bune capacitati de relationare, usor adaptabila, constiincioasa si serioasa in realizarea sarcinilor;

Discreta, rezistenta la stress si la efort fizic, atenta la detalii, calma dar nu inceata, serioasa dar vesela;

Devotata si discreta;

Cunostinte in domeniu - produse de curatenie si intrebuintarea lor corecta;

Capacitate buna de planificare a sarcinilor (curatenie - lucrari generale si de intretinere).

Pachetul salarial:

-2500 - 2700 lei net.

La valoarea neta a salariului, se adauga tichete de masa cf zilelor lucratoare din luna in valoare de 35 lei/tichet (700 lei) si un pachet de extrabeneficii format din: asigurare privata de sanatate, asigurare de viata in valoare de 70000 lei si pensie privata pilonul III - 50 lei/luna (platita de angajator).

Programul de lucru este de 8 ore/zi, de luni pana vineri de la ora 07:00 – 15:30, fara sambete si duminici, fara sarbatori legale. Zile de concediu de odihna 25 /an.

Tel 07********95

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269447601