2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Covasna
  6. Reprezentanti vanzari - Sfantu Gheorghe
Postat 26 aprilie 2024

Merchandiser Covasna

Salariu

3 500 - 4 100 lei

Localizare

Sfantu Gheorghe

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerinte:

• Studii medii;

• Experienta in domeniu constituie un avantaj;

• Abilitati vanzari, merchandising;

• Demonstreaza puternice competente de: orientare catre client, atitudine pozitiva, de relationare si comunicare, lucru in echipa;

• Cunostinte de operare PC: pachet Microsoft Office;

Responsabilitatile postului:

- Asigura aprovizionarea permanenta la raft cu toate produsele Scandia;

- Implementeaza standardele de executie de piata ale companiei, amplaseaza materialele de tip POSM in magazine intr-o pozitie cat mai vizibila, obtine o pozitie dominanta a produselor la raft;

- Urmareste dimensionarea optima a comenzilor si realizarea corecta a planogramelor agreate impreuna cu compania;

- Se implica in procesul de vanzare alaturi de agenti, atunci cand ii insoteste pe teren, recomanda produsele Scandia catre consumatori;

- Verifica termenele de valabilitate ale produselor (FIFO);

- Controleaza zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre produsul expus spre vanzare si eticheta magazinului;

- Asigura o legatura permanenta cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” sau “suprastoc“;

- Mentine si construieste relatii profesioniste cu toti clientii.

Oferta :

Salariu atractiv si bonus; tichete de masa; prime cadou de Craciun si Paste, transport asigurat.

• Oportunitati de dezvoltare de cariera in cadrul companiei;

• O echipa tanara si dinamica;

• Sansa de a gusta din succesul unui lider de piata.

Localitate

Sfantu Gheorghe,

Covasna

Covasna, Sfantu Gheorghe
ID: 245316521