2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Satu Mare
  5. Alte locuri de munca - Satu Mare
Postat 10 mai 2024

MERON te vrea in echipa sa !

Salariu

2 300 - 3 400 lei

Localizare

Satu Mare

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal :

Ai spirit de echipa si multa energie?

Esti implicat si creativ?

Iti place sa lucrezi cu oameni?

Daca ai raspuns cu da la toate acestea, te asteptam in echipa Meron, locul in care se prepara cea mai buna cafea pentru clientii nostri.

Abilitati necesare:

-capabil de a invata usor si rapid;

- Este capabil sa reactioneze corect in situatii diferite in concordanta cu standardele serviciilor Meron;

- Comunica usor cu colegii si clientii;

- Se incadreaza usor in echipa.

Descrierea jobului:

- Respecta si promoveaza valorile Meron atat in relatie cu clientii, colegii cat si cu managementul companiei;

- Prepararea produselor din meniul coffeshop-ului dupa reteta si trainingurile aferente; - Incasarea si gestiunea casei de marcat;

- Isi pastreaza calmul in perioadele aglomerate ale zilei pentru a oferi clientilor o experienta placuta si desavarsita a cafelei Meron;

- Gestioneaza stocul locatiei si controleaza produsele aflate in locatie;

- Respecta procedurile companiei pentru o buna desfasurare a activitatii zilnice;

- Mentine spatiul de lucru curat in concordanta cu rigorile Meron;

- Este punctual, organizat si serios.

Descrierea companiei Meron - The Home of Coffee Este locul in care pregatim cu grija cafeaua de fiecare zi pentru orice client care ne trece pragul. Valorile noastre sunt orientate in jurul clientilor a si a produslor noastre, efortul nostru indreptandu-se in a recomanda produsul care se potriveste fiecaruia in parte. Avem grija ca in fiecare zi sa oferim cea mai buna cafea, cele mai gustoase sandwichuri si cea mai delicioasa patiserie, preparandu-le proaspat zi de zi si oferind povestea fiecarui produs cu zambetul pe buze.

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 217793407