2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Voluntari
Postat 30 aprilie 2024

Montator acoperișuri din tablă - Franța, 2600 - 3120 euro net

Salariu

2 600 - 3 120 €

Localizare

Voluntari

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât in România, cât și în Franța, Belgia sau Germania pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Angajăm Montatori acoperișuri din tablă tablă zincată pentru detașarea la o companie de construcții în Lyon, Franța!

Cerințe post:

-Experiență în domeniu - OBLIGATORIU

-Permis de conducere categoria B - reprezintă un avantaj

-Cunoașterea limbii franceze mediu-avansat - reprezintă un avantaj

Atribuții și responsabilități:

- Execută lucrări de dulgherie și montajul acoperișurilor din tablă sau tablă zincată pe diverse tipuri de clădiri

- Execută montajul de burlane și jgheaburi

- Lucrează pe șantier de construcții

Oferta și condiții de muncă:

- Salariu 2600 - 3120 euro net lună

- Program mediu 45 ore săptămână (9 ore zi)

- Plata orelor suplimentare

- Cazare și transport asigurate de către angajator - cameră individuală pentru fiecare persoană

- Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni

- 0 taxe sau comisioane pentru angajare.

Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numerele de telefon din anunt, în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri.

Pentru mai multe detalii despre companie și despre angajații noștri, puteți accesa site-ul nostru oficial Intra Interim.

Prin apelarea numărului de telefon afișat în anunț sau prin trimiterea de mesaje către acesta vă exprimați în mod liber și neechivoc consimțământul privind furnizarea informațiilor necesare derulării procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimțământul poate fi retras oricând. Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea prelucrării pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 266944924