2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Iasi
  6. Muncitori constructii - Iasi
Prohuman APT
Postat 24 aprilie 2024

Montator Panouri Fotovoltaice in Italia

Salariu

1 525 - 2 200 €

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Montator de Panouri Fotovoltaice în Italia

Dacă aveți experiență în instalarea de panouri solare și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră dinamice, vă invităm să aplicați pentru acest rol.

Responsabilități:

  • Instalarea și montarea panourilor fotovoltaice în conformitate cu specificațiile tehnice.

  • Asigurarea respectării standardelor de siguranță și a reglementărilor legale în timpul procesului de instalare.

  • Efectuarea lucrărilor de instalare a rețelelor electrice asociate panourilor fotovoltaice.

  • Demonstrarea abilităților în lucrul la înălțime și respectarea măsurilor de securitate corespunzătoare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în instalarea de panouri solare în cadrul proiectelor PARC constituie un avantaj.

  • Diplomă de electrician sau de montator de panouri fotovoltaice (constituie un avantaj).

  • Disponibilitate de a lucra la înălțime

  • Posesia unui permis de conducere de categoria B.

  • Cunoașterea limbii italiene constituie un avantaj.

Salariu și beneficii:

  • Oferta salarială pentru acest post este de 9,50 euro pe oră, cu un salariu lunar net estimat la 1525 euro.

  • Cazare asigurată gratuit in apartamente de 3 persoane

  • Masă asigurată gratuit

  • Transport asigurat gratuit cu avionul RO-IT

  • Asigurare medicală

Cum aplicați:

  • Sunați la numerele de telefon: 07********70 , 07********49, 07********16

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre potențialele oportunități de colaborare.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268483825