2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Prahova
  6. Muncitori constructii - Ploiesti
Postat 29 aprilie 2024

Montatori panouri fotovoltaice si electrician

Salariu

4 500 - 10 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 20CUI / CIF: 37907620

Angajam Montatori pentru panouri fotovoltaice si electricieni

Candidatul ideal:Studii medii tehnice profesionale;

Minim 1 an experiență în muncă (constituie avantaj experienta in domeniul sistemelor fotovoltaice

Disponibilitate la deplasari in tara, preponderent judetul Ilfov, Bucuresti, Prahova si Imprejurimi

Capaciatea si dorința de a invata

Disponibil la munca in conditii meteo rezonabile, in aer liber si la inaltime Majoritatea lucrarilor se realizeaza pe acoperis

Aptitudini si conditie fizica foarte buna;

Capacitate de lucru in echipaResponsabilitate pentru lucrarile efectuate

Permis categoria B

Descrierea jobului:Montarea panourilor fotovoltaice pe acoperis de casa, pe hala industriala sau la sol; Pregatirea materialelor necesare montajului;Asigurarea calitatii lucrarilor realizate;Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru

Beneficii:Contract de munca pe perioada nedeterminată

Pachet salarial format din:- salariu Fix: 4500 lei- bonusuri pentru fiecare lucrare (per kWp)

Concedii conform legislației

Echipament de lucru si protectie - asigurat

Prime de sărbători

Cursuri de perfecționare

Bonusuri de performanță

Masina de serviciu pentru instalatii

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269039080