2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bistrita-Nasaud
  6. Reprezentanti vanzari - Bistrita
Postat 30 aprilie 2024

NextGen Communications angajeaza Agenti Vanzari D2D Bistrita

Localizare

Bistrita

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventComision: Salariu FixNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

NEXTGEN, ANGAJEAZA AGENTI PENTRU PROMOVAREA SI VANZAREA SERVICIILOR DE INTERNET,TELEVIZIUNE SI TELEFONIE FIXA CATRE CLIENTI PERSOANE FIZICE IN SISTEM DOOR TO DOOR(DIN USA IN USA) .

Responsabilităţile importante:

  • Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei;

  • Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute;

  • Îndeplinirea targetului lunar de vânzări;

  • Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia.

Profilul candidatului:

  • Foarte bune abilităţi de comunicare, orientare către client;

  • Fără limită de vârstă!

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Recompensă financiară: salariu, bonuri de masă, comision si bonus din vânzări; Bonus vechime.

  • Posibilitatea de promovare;

  • Training pentru dezvoltarea abilitaţilor de vânzare şi negociere;

  • Program flexibil;

  • Mediu de lucru dinamic şi antrenant;

Activitatea se desfasoara in localitatea Bistrita.

Te asteptam in echipa noastra !

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 267493726