2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Postat 03 mai 2024

Nikos Greek Taverna Angajeaza Casieri

Salariu

4 000 - 4 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Nikos Greek Taverna anajeaza Casieri

Tip job Full time Bucuresti

Descriere

Lantul de restaurante Nikos Greek Taverna angajeaza

DOAR PERSOANE CU VARSTA PESTE 18 ANI

Nikos Greek Taverna Bucuresti

Descrierea jobului

Responsabilitatile fiecarui post sunt bine definite.

Angajatul este informat de la bun inceput despre importanta respectarii normelor de protectia muncii, beneficiilor dar si a responsabilitatilor sale.

BENEFICII:

1. Salariile oferite de Nikos Greek Taverna sunt peste nivelul pietei

2. Bonusuri in functie de performantele individuale

3. Toate drepturile salariale se primesc la timp

4. Conditii optime de munca

5. Echipament specific posturilor

6. Posibilitatea unei evolutii in cariera

7. Se asigura training de specialitate

8. O masa asigurata pe zi

9. Transport seara asigurat

Programari pentru interviuri Luni-Vineri intre orele 11:00-17:00

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 267502874