2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Constanta
  6. Personal Fast Food - Constanta
Postat 26 aprilie 2024

Manager Hotel - O.B.A Different by Luxury

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 39274842

Descriere

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara în domeniul hotelier

  • Studii superioare

  • Cunoștințe de limba engleză nivel avansat.

  • Experientă în coordonarea unei echipe numeroase;

  • Cunoasterea pietei de produse hoteliere si a particularitaților ei;

  • Capacitatea de a lua decizii rapide si de a rezolva problemele în mod eficient.

  • Foarte bune abilități de planificare si organizare

Descrierea jobului

  • Conduce si coordoneaza întreaga activitate a hotelului.

  • Întocmește statistici si rapoarte specifice pentru managementul superior al grupului hotelier.

  • Planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea si controlul activitaților hoteliere;

  • Elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice;

  • Dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului prin planificarea si coordonarea activitatilor de marketing si publicitate;

  • Dezvoltarea relatiilor cu agentiile de turism;

  • Supervizarea utilizarii corespunzatoare a metodelor de fidelizare a clientelei;

  • Mobilizarea personalului din subordine în vederea menținerii standardelor înalte ale serviciilor hoteliere oferite;

  • Urmarirea soluționarii eficiente a solicitarilor clientilor.

  • Întocmirea, în totalitate, a documentației necesare (ofertare, contractare si verificare).

  • Contribuirea la realizarea bugetului lunar/trimestrial/anual.

  • Realizarea politicilor de personal (anunturi de angajare, recrutare, stabilirea programului de lucru, etc)

  • Alte activitati specifice jobului în domeniul hotelier.

Te așteptăm în echipa noastră!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 265910067