2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Afumati
Ocean Fish
Postat 30 aprilie 2024

Ocean Fish angajeaza Sofer / Soferi

Localizare

Afumati

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B, C, alteleNumarul de posturi disponibile: 3

Ocean Fish își extinde echipa de conducători auto și în acest scop căuăam pentru angajare persoane care împărtășesc viziunea noastră despre transporturile auto și care au următoarea experiență profesională: Permis auto C, atestat transport marfă, card Tahograf valabil.

Responsabilități:

- asigurarea transportului mărfurilor la clienți și între sediile companiei, răspunzând de integritatea tuturor documentelor încredințate și de mărfurile transportate;

- asistarea și participarea la încărcarea/descărcarea mărfii:

  • astfel încât marfa să fie dispusă corect pe platforma autovehiculului pentru a nu fi depășită sarcina maximă admisă pe axe;

  • verificând concordanța dintre documentele de transport, tipul mărfii și specificațiile din comanda de transport.

Beneficii:

-Pachet salarial competitiv;

- Tichete de masă;

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 223380287