2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Snagov
Postat 12 aprilie 2024

Oferim oportunitate pentru Asistent General

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Snagov

Tip contract

Ucenicie/ Internship

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29529590

Descriere

Responsabilități:

Suntem în căutarea unui profesionist responsabil și polivalent care să ocupe poziția de șofer și asistent general. Candidatul ideal va avea grijă de multiple aspecte ale proprietății noastre și va oferi sprijin în diferite sarcini zilnice.

Responsabilități specifice includ, dar nu se limitează la:

  • Șofer:

    • Conduce vehiculele într-un mod sigur și responsabil.

    • Ridică și livrează bunuri sau materiale conform cerințelor.

    • Menține vehiculele în stare de funcționare și efectuează verificări periodice de siguranță.

  • Îngrijirea Grădinii și a Spațiului:

    • Supervizează și întreține grădina și spațiul exterior.

    • Efectuează lucrări de întreținere regulat pentru a asigura un mediu curat și plăcut.

    • Gestionarea eficientă a resurselor pentru a menține aspectul estetic.

  • Asistent General:

    • Furnizează asistență în diverse activități cotidiene.

    • Colaborează cu echipa pentru a îndeplini sarcini variate.

    • Se ocupă de sarcini administrative simple, cum ar fi cumpărături sau alte responsabilități, la nevoie.

Cerințe:

  • Permis de conducere valid și istoric de conducere curat.

  • Abilități de organizare și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

  • Experiență anterioară în domeniul asistenței generale sau al șoferiei este un avantaj.

Program de lucru:

  • minim 4 ore pe zi, cu o programare flexibilă.

Dacă sunteți o persoană dedicată, cu abilități variate și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, vă invităm să aplicați la adresa noastră de email sau să ne contactați telefonic.

Localitate

Snagov,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Snagov
ID: 267202211